Sadakat programı

Müşterilerimizin her birine değer veriyoruz ve size özel bir şey vermek istiyoruz. Bu nedenle, salon ziyaretinizi daha da keyifli hale getirecek sadakat programımız "FORBS WIN"i size sunmaktan mutluluk duyuyoruz!
Nasıl çalışır:
700$'ın üzerindeki hizmetleri satın aldığınızda, otomatik olarak kazan-kazan piyangomuzun katılımcısı olursunuz. Harika bir şey kazanma şansınız inanılmaz derecede yüksek! Size ne vermeye hazırız:
  1. Ücretsiz bakımlar: Salonumuzda sizi daha da güzelleştirecek, daha özgüvenli kılacak ücretsiz bakımlar kazanabilirsiniz.
  2. Sonraki hizmetlerde indirimler: Eğer bugün şans sizden yanaysa, bizi daha sonraki ziyaretlerinizde özel indirimler alacaksınız, bu da güzelliğinize bakmayı daha da uygun hale getirecek.
  3. Salonun para birimi cinsinden bonuslar: Ve elbette, salonumuzda sonraki prosedürler için ödeme yapmak için kullanabileceğiniz bonuslar kazanabilirsiniz. Kullanışlı ve ekonomiktir!
Güzel kazançlarınız sizi bekliyor! "FORBS WIN" programına katılın ve şansın hayatınızı iyileştirmesine ve güzelliğinize özen göstermesine izin verin.
Sadakatinizle gurur duyuyoruz ve bizimle olduğunuz için teşekkür etmek istiyoruz!
FORBS WIN